Otwieranie samochodów

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW WARSZAWA

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie, złamany klucz, wyjazd na wakacje, a bagażnik samochodowy się nie otwiera? Przez przypadek wciśnięty został przycisk ryglowania pojazdu na kluczyku, który został w środku. Takie sytuacje mogą zdażyć się każdemu, najlepszym rozwiązaniem jest zadzwonić do pogotowia zamkowego w Warszawie. Mamy profesjonalne narzędzia do awaryjnego otwierania samochodów Warszawa, dlatego zawsze najpierw staramy się awaryjnie otwierać auto zamkiem samochodowym. Tylko w ostateczności awaryjnie otwieramy samochody drutem poprzez szczelinę, a i tak zachowujemy całkowitą ostrożność – chwila nieuwagi i można zarysować lakier lub zniszczyć uszczelkę.

Awaryjnie otwieramy samochody Warszawa: Wola, Bemowo, Śródmieście, Ochota, Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wilanów, Włochy, Ursus, Praga . Otwieranie awaryjne samochodu przez naszych pracowników jest możliwe w takim modelach aut jak: Jaguar, Honda, Dacia, Saab, Suzuki, Kia, Subaru, Peugeot, Nissan, Mazda, Volvo, Lancia, Fiat, Scania, Chrysler, Lexus, VV, BMW, Skoda, Opel. Nasi fachowcy także są w stanie przeprowadzić awaryjnie otwarcie zamka w drzwiach mieszkania, piwnicy, domu.

Awaryjne otwieranie samochodów BMW, Audi

Samochody niemieckich producentów BMW i Audi są jednymi z najlepiej zabezpieczonych aut, mają dużo elektroniki która niestety bywa zawodna. W takich sytuacjach jest jeszcze zamek przez który możemy bezinwazyjnie otworzyć auto, posiadamy specjalistyczne narzędzia aby awaryjnie otworzyć samochód BMW i Audi w Warszawie. Z chęcią przeprowadzimy dla ciebie też serwis drzwi Gerda.

Modele BMW które jesteśmy w stanie awaryjnie otworzyć:

Seria 1,2,3,4,5,6,7,8,m1, m3, m5, m6, x1, x3, x4, x5, x6

Modele Audi które bezinwazyjnie otwieramy:

Modele starsze: 80, 90, 100, 200, jak i nowsze jak: A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, S3, S4, S5, S6, S8, R8, TT

Bezinwazyjne otwieranie aut Mercedes, Opel 

Nasze pogotowie zamkowe w Warszawie wie jak dobre zabezpieczenia ma Opel i Mercedes, staramy się ciągle uczestniczyć w szkoleniach by być na bieżąco z najnowszymi metodami awaryjnego otwierania samochodów.  Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy wiedzą jak szybko i sprawnie poradzić sobie z zamkniętym Mercedesem i Oplem. Awaryjne otwieranie samochodów przez naszą firmę oszczędzi oszczędzi państwu mnóstwo czasu.

Poradzimy sobie z bezinwazyjnym otwarciem modeli Mercedesa, takimi jak:

W123, W, 124, W126, W140, z nowszych są to:CL, CLK, CLS, SL, SLK, GL, GLK, ML, A, B, C, E, G, R, S

Modele samochodu Opel które otwieramy awaryjnie w Warszawie:

Agila, Kadet, Frontera, Zafira, Ascona, Astra, Corsa, Vectra, Tourer, Insignia, Meriva.

Awaryjne otwieranie samochodów VW, Skoda, Ford

Do koncernu VW należy dużo marek samochodów m.in. MAN. Scania, Seat, Skoda, Audi, Bentley, Lamborghini, Bugatti. VW posiada w swoich markach samochodów trudne zamki do otwarcia, dlatego wiemy jak ważne jest inwestowanie w specjalistyczne narzędzia do awaryjnego otwierania twojego samochodu.

Modele VW i Skody które otwieramy:

Passat, Polo, T4, Amarok, Golf, Touareg, New Beetle, Fabia, Yeti, Rapid, Citigo, Octawia, Superb.

Poradzimy sobie z modelami Forda takimi jak:

Taunus, Sierra, Escort, Taurus, Mustang, C-Max, Mondeo, Fiesta, Focus. Otwieranie awaryjne samochodu nie stanowi dla nas problemu, nie ma znaczenia wiek i model pojazdu.
Pracujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie kiedy do nas zadzwonisz przyjedziemy najszybciej jak to jest możliwe.
Awaryjne otwieranie aut Warszawa obejmuje:

  • otwarcie pojazdu po włamaniu
  • jak nam się złamie klucz w zamku samochodowym
  • gdy będzie zgubiony klucz od auta
  • awaryjne otwarcie przy zatrzaśniętym kluczu w samochodzie
  • otwarcie pojazdu przy rozładowanym akumulatorze
  • awaryjne otwieranie bagażnika samochodowego
  • awaryjne otwieranie bagażników dachowych
  • otwieranie wlewu paliwa

awaryjne otwieranie samochodów warszawa

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODU WARSZAWA

DZWOŃ 788-05-06-07